Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Poniedziałek, 2022-09-26 ( Imieniny: Cypriana, Justyny)

Zespół Obsługi Oświaty w Skaryszewie - Struktura

Struktura

Zespół Obsługi Oświaty w Skaryszewie
ul. Słowackiego 6, 26-640 Skaryszew
Telefon  (48) 610-30-89 wew. 115 
e-mail: oswiata@skaryszew.pl

Sprawy w zakresie oświaty i szkolnictwa

Dyrektor mgr Jolanta Rutka
Telefon (48) 610-30-89 wew. 119
e-mail: j.rutka@skaryszew.pl

Główny Księgowy mgr Jolanta Kalbarczyk
Telefon  (48) 610-30-89 wew. 125 
e-mail: j.kalbarczyk@skaryszew.pl

Inspektor mgr Elżbieta Czajkowska
Telefon (48) 610-30-89 wew. 115
e-mail: e.czajkowska@skaryszew.pl

Inspektor Małgorzata Kalbarczyk
Telefon (48) 610-30-89 wew. 125
e-mail: m.kalbarczyk@skaryszew.pl

Inspektor Barbara Męcik
Telefon (48) 610-30-89 wew. 135
e-mail: b.mecik@skaryszew.pl

Inspektor Anna Włodarczyk
Telefon (48) 610-30-89 wew. 127
e-mail: a.wlodarczyk@skaryszew.pl

Inspektor Wioletta Marek
Telefon (48) 610-30-89 wew. 127
e-mail: w.marek@skaryszew.pl

Inspektor mgr Milena Dziocha
Telefon (48) 610-30-89 wew. 135
e-mail: m.dziocha@skaryszew.pl

Podinspektor mgr Marzena Spyt
Telefon (48) 610-30-89 wew. 135
e-mail: m.spyt@skaryszew.pl

Referent mgr Anna Sobuta
Telefon (48) 610-30-89 wew. 135
e-mail: a.sobuta@skaryszew.pl

Autor: Administrator

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2018-02-09 12:39przez: Administrator
Opublikowano:2018-02-09 12:46przez: Administrator
Zmodyfikowano:2022-09-17 12:44przez: Tomasz Bombiński
Podmiot udostępniający: Zespół Obsługi Oświaty
Odwiedziny:1468

Rejestr zmian

  • [2022-09-17 12:44:41]Tomasz BombińskiAktualizacja
  • [2022-09-17 12:42:35]Tomasz BombińskiAktualizacja

Banery/Logo