Jesteś tutaj: Start / Struktura

Struktura

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Zespół Obsługi Oświaty w Skaryszewie
ul. Słowackiego 6, 26-640 Skaryszew
Telefon  (48) 610-30-89 wew. 115 
e-mail:    oswiata@skaryszew.pl

Sprawy w zakresie oświaty i szkolnictwa

Dyrektor mgr Jolanta Rutka
Telefon (48) 610-30-89 wew. 119
e-mail: j.rutka@skaryszew.pl

Główny Specjalista ds. Oświaty mgr Adam Tomala
Telefon  (48) 610-30-89 wew. 119
e-mail: a.tomala@skaryszew.pl

Główna Księgowa mgr Jolanta Kalbarczyk
Telefon  (48) 610-30-89 wew. 125 
e-mail: j.kalbarczyk@skaryszew.pl

Inspektor mgr Elżbieta Czajkowska
Telefon (48) 610-30-89 wew. 115
e-mail: e.czajkowska@skaryszew.pl

Inspektor Małgorzata Kalbarczyk
Telefon (48) 610-30-89 wew. 115
e-mail: m.kalbarczyk@skaryszew.pl

Inspektor Barbara Męcik
Telefon (48) 610-30-89 wew. 135
e-mail: b.mecik@skaryszew.pl

Podinspektor Anna Włodarczyk
Telefon (48) 610-30-89 wew. 127
e-mail: a.wlodarczyk@skaryszew.pl

Podinspektor mgr Milena Dziocha
Telefon (48) 610-30-89 wew. 135
e-mail: m.dziocha@skaryszew.pl

Referent mgr Anna Sobuta
Telefon (48) 610-30-89 wew. 135
e-mail: a.sobuta@skaryszew.pl

Referent mgr Marzena Spyt
Telefon (48) 610-30-89 wew. 135
e-mail: m.spyt@skaryszew.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Zespół Obsługi Oświaty
Data utworzenia:2018-02-09
Data publikacji:2018-02-09
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:878